Öncelikle şunu söyliyelim Koluna boş kutu bağlayarak boşluk bulunmaz. Önune boş su bidonunda boşluk testi yapılmaz.  Boşluk olan yerde yürürken yerden gelen sinyaller boş zenimden ve dolu zeminden farklı çıkar  bu farkı bulacaksınız.

İlk olarak, size yardımcı olmak için bir arama aracı gerekir. En yaygın araçlar, Y-çubuklar, L-çubuklar ve sarkaç'tır. Define arama çubukları Kullanımı en kolay ve en yaygın maden aracı, L-çubuklardır.

Peki nasıl çalışır? Çubukla maden arayan kimse % bulmaya odaklanmıştır ve enerji tepkisi olmasıdır. 
Uygulaması


      İlk uygulama tek başına ya da deneyimli ve yardımcı olmak için istekli biriyle yapılırsa öğrenme geliştirme şansı daha çok olacaktır.  İnanmayan bir izleyici öğrenme sürecini olumsuz yönde  etkileyebilir.

Her elde bir çubuk ile, omuz genişliğinde  ....  devamını buradan indirin.

 

Çubuk Çalışmıyor

Bedendeki enerjetik akımlar kah ivme kazanır, kah yavaşlar.  Bu devreler bazen dolaşım hattını değiştirir, bazen de tıkanır. bu gerilimlerin etkisi altına giren farklı kişilerde aynı tepkiyi vermezler. Değişik iklimlerde yaşayanı farklı kültürlere ve eşsiz yaratılışa sahip insanlar, aynı etkiye farklı tepkiler gösteriyorlar. bu etkiler, evrenden ve yeryüzünden gelen (cosmoteııurique) net gerilimlerdir.  insan varlığı enerjetik bir kimliktir. Bu nedenle beden, fızik yasalarına uygun olan termik (ısıl) ve elektromanyetik alanlar oluşturarak bazı titreşim dalgalarını kendine çeker veya yayar. Evren ve Yeryüzü ile ilgili Kutupsallık ve Enerjinin Devreleri Bütünsel ve iyi bir dengenin var olmasını sağlayabilmek için beden, ister evrenle (cosmique) ister yeryüzü (tellurique) ile ilgili olsun, kendini çevreleyen tüm enerjilerle bağlantıda olmak zorundadır. bedenin aşırı derecede zayıf düştüğü durumlarda, organizma, kendisini koruma ereğiyle kapatmış olduğu ve doğal biyo-enerji akımını engelleyen bu noktaları açıp tıkanıklığı ortadan kaldırmak gerekir. Bedenin enerjetik alanları kaymış olabilir.L çubuk kullanımı

 
Alışveriş sepetiniz boş!


WhatsApp Sipariş Hattı