Sıkça Sorulan Sorular

Ana sayfada sağ üstte bulunan “Giriş Yap veya Üye ol” linkine tıklayarak kolayca üye olabilirsin. Dilersen Facebook hesabınla da giriş yapabilirsin.

• Satın almak istediğin ürünleri sepete ekle. • Sayfanın sağ üst bölümündeki “Sepetim”e tıklayarak ürünleri görüntüle ve alacağın ürünler tamamlandıysa “Sepete git” butonuna tıklayarak satın alma işlemine devam et. • Teslimat ve fatura adresini belirle. (Dilersen teslimat ve fatura adreslerini farklı belirleyebilirsin.) • Kargo seçeneklerinden birini seç. • “Satın al” butonuna tıklayarak ödeme işlemlerine ilerle ve buradan istediğin ödeme şeklini seçerek bilgilerini doldur. • Siparişini onaylamadan önce yandaki sütundan siparişi kontrol edebilir ve dilersen değişiklik yapabilirsin. • Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okuyup kabul ettiğine ilişkin kutucukları işaretledikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş işlemini tamamlamış olursun.

Siparişlerinin durumunu “Hesabım” menüsündeki “Siparişlerim” sayfasından öğrenebilirsin.

Siparişleri sadece yurtiçi adreslere gönderebiliyoruz.

Siparişini oluştururken “Adreslerim” bölümünde “Fatura Adresi” eklerken fatura tipini “Sirket” olarak seçip gerekli bilgileri girerek faturanın bir şirket adına kesilmesini sağlayabilirsin.

Evet. Siparişini oluştururken “Adreslerim” bölümünde “Teslimat Adresi” ve “Fatura Adresi”ni farklı seçebilirsin. Böylece ürünler ve faturanız farklı adreslere gönderilir.

Sipariş kargoya verilmeden tümünü ya da bir kısmını iptal edebilirsin. Üye girişi yaptıktan sonra "Bize Sorun" altında ilgili sipariş ve kitabı seçerek iptal talep mesajı göndermen yeterli.

Siparişlerinin durumunu “Hesabım” menüsündeki “Siparişlerim” sayfasından öğrenebilirsin. Kargoya verilişse yine bu sayfadan gönderinin durumunu takip edebilirsin.

Faturada/irsaliyede belirtilen ürünlerle paketin içinden çıkan ürünler farklı ise yada eksik ise durumu kargo görevlisi eşliğinde tutanağa geçirip destek@ebabazon.com.tr adresine gönderebilir ya da ++90 (850) 885 1892 numaralı destek hattımıza ulaşabilirsin. Ekibimiz derhal seninle iletişime geçerek sorunu çözecektir.

Gelen paketleri kontrol ederek teslim almanı tavsiye ediyoruz. Paketin hasarlı olması durumunda kargo görevlisi ile bu durumu tutanağa geçirmelisin. Teslim aldığın paketin hasarlı ulaştığı ve hasarın ne olduğunu tutanakta mutlaka belirtilerek hem alıcı hem de kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır. Tutanağı destek@ebabazon.com.tr adresine gönderebilir ya da 90 (850) 885 1892 numaralı destek hattımıza ulaşabilirsin. Ekibimiz derhal seninle iletişime geçerek sorunu çözecektir.

Kitapta basım hatası ve eksik sayfa çıkması durumunda kitabı teslim aldığın tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayarak iade edebilirsin. Bunun için Siparişlerim sayfasındaki “Bize Sorun” bölümünden talebini bize iletebilirsin. Ekibimiz en kısa sürede sana yardımcı olacak. İade ve Cayma hakkı ile ilgili yasal ve detay bilgi veren sözleşmemize Üyelik Sözleşmesi sayfamızdan erişebilirsin.


WhatsApp Sipariş Hattı